Yükleniyor...

KULLANIM ŞARTLARI

Son güncelleme 26 Eylül 2020

ŞARTLARLA İLGİLİ SÖZLEŞME

Bu Kullanım Koşulları, şahsen veya bir tüzel kişi ("siz") ve Costifier olarak iş yapan SFM Yazılım Teknolojileri Anonim Şirketi ("Costifier", "Biz") arasında yaptığınız yasal olarak bağlayıcı bir sözleşmedir. costifier.sfmyazilim.com web sitesine erişiminiz ve kullanımınızın yanı sıra diğer medya formu, medya kanalı, mobil web sitesi veya mobil uygulama ile ilgili, bağlantılı veya bununla başka bir şekilde bağlantıları içermektedir. Siteye erişerek bu Kullanım Koşullarının tamamını okuduğunuzu, anladığınızı ve bunlara bağlı kalacağınızı kabul ediyorsunuz. BU KULLANIM ŞARTLARININ TÜMÜNÜ KABUL ETMİYORSANIZ, BU DURUMDA SİTEYİ KULLANMANIZ AÇIKÇA YASAKLANIR VE KULLANIMI HEMEN SONLANDIRMALISINIZ.

Sitede zaman zaman yayınlanabilecek ek şartlar ve koşullar veya belgeler burada açıkça referans olarak dahil edilmiştir. Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, bu Kullanım Koşullarında herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle değişiklik veya tadilat yapma hakkını saklı tutarız. Bu Kullanım Koşullarının “Son güncellenen” tarihini güncelleyerek herhangi bir değişiklik hakkında sizi uyaracağız ve bu tür her değişiklikle ilgili özel bildirim alma hakkından feragat ediyorsunuz. Güncellemelerden haberdar olmak için bu Kullanım Koşullarını periyodik olarak gözden geçirmek sizin sorumluluğunuzdadır. Bu tür revize edilmiş Kullanım Koşullarının yayınlandığı tarihten sonra Siteyi kullanmaya devam ettiğinizde, revize edilmiş Kullanım Koşullarındaki değişikliklere tabi olacak ve bu değişikliklerden haberdar edilmiş ve kabul etmiş sayılacaksınız.

Sitede verilen bilgiler, bu tür bir dağıtım veya kullanımın yasalara veya düzenlemelere aykırı olacağı veya bizi bu yargı yetkisi veya ülke dahilinde herhangi bir kayıt gerekliliğine tabi tutacak herhangi bir yargı alanındaki veya ülkedeki herhangi bir kişi veya kuruluşa dağıtılması veya kullanılması amaçlanmamıştır. . Buna göre, Siteye başka yerlerden erişmeyi seçen kişiler bunu kendi inisiyatifleriyle yaparlar ve yerel yasaların geçerli olması durumunda ve ölçüde yerel yasalara uyumdan yalnızca kendileri sorumludur.

Site, sektöre özgü düzenlemelere (Sağlık Sigortası Taşınabilirlik ve Sorumluluk Yasası (HIPAA), Federal Bilgi Güvenliği Yönetimi Yasası (FISMA), vb.) Uyacak şekilde tasarlanmamıştır, bu nedenle etkileşimleriniz bu tür yasalara tabi olacaksa, yapamazsınız bu Siteyi kullanın. Siteyi Gramm-Leach-Bliley Yasasını (GLBA) ihlal edecek şekilde kullanamazsınız.

Site, en az 18 yaşında olan kullanıcılara yöneliktir. 18 yaşın altındaki kişilerin Siteyi kullanmasına veya kaydolmasına izin verilmez.

FİKRİ MÜLKİYET HAKLARI

Aksi belirtilmedikçe, Site bizim mülkiyetimizdir ve Sitede yer alan tüm kaynak kodu, veritabanları, işlevsellik, yazılım, web sitesi tasarımları, ses, video, metin, fotoğraflar ve grafikler (topluca, "İçerik") ve ticari markalar , hizmet markaları ve burada yer alan logolar ("Markalar") bize aittir veya bize aittir veya bize lisans verilmiştir ve telif hakkı ve ticari marka kanunları ve çeşitli diğer fikri mülkiyet hakları ve haksız rekabet kanunları, uluslararası telif hakkı yasaları ve uluslararası sözleşmeler tarafından korunmaktadır. İçerik ve İşaretler, Sitede yalnızca sizin bilgileriniz ve kişisel kullanımınız için sunulmuştur. Bu Kullanım Koşullarında açıkça belirtilmedikçe, Sitenin hiçbir bölümü ve hiçbir İçerik veya İşaret kopyalanamaz, çoğaltılamaz, bir araya getirilemez, yeniden yayımlanamaz, yüklenemez, postalanamaz, herkese açık olarak gösterilemez, kodlanamaz, çevrilemez, iletilemez, dağıtılamaz, satılamaz, lisanslanamaz veya aksi takdirde, önceden açık yazılı iznimiz olmadan herhangi bir ticari amaç için kullanılamaz.

Siteyi kullanmaya uygun olmanız koşuluyla, Siteye erişim ve kullanım için sınırlı bir lisans verilir ve yalnızca kişisel, ticari olmayan amaçlarla uygun şekilde erişim kazandığınız İçeriğin herhangi bir kısmının bir kopyasını indirebilir veya yazdırabilirsiniz. kullanın. Sitede, İçerikte ve Markalarda size açıkça verilmeyen tüm hakları saklı tutuyoruz.

KULLANICI BEYANLARI

Siteyi kullanarak, şunları beyan ve garanti etmektesiniz: (1) gönderdiğiniz tüm kayıt bilgileri gerçek, doğru, güncel ve eksiksiz olacaktır; (2) bu tür bilgilerin doğruluğunu koruyacak ve gerektiğinde bu tür kayıt bilgilerini derhal güncelleyeceksiniz; (3) yasal kapasiteye sahipsiniz ve bu Kullanım Koşullarına uymayı kabul ediyorsunuz; (4) ikamet ettiğiniz yargı alanında reşit olmamanız; (5) Siteye otomatik veya insan dışı yollarla, bir bot, komut dosyası veya başka bir şekilde erişmeyeceksiniz; (6) Siteyi herhangi bir yasadışı veya yetkisiz amaç için kullanmayacaksınız; ve (7) Siteyi kullanımınız herhangi bir geçerli yasa veya yönetmeliği ihlal etmeyecektir.

Doğru olmayan, yanlış, güncel olmayan veya eksik herhangi bir bilgi verirseniz, hesabınızı askıya alma veya sonlandırma ve Sitenin (veya herhangi bir kısmının) mevcut veya gelecekteki tüm kullanımlarını reddetme hakkına sahibiz.

KULLANICI KAYDI

Siteye kayıt olmanız gerekebilir. Şifrenizi gizli tutmayı kabul edersiniz ve hesabınızın ve şifrenizin her türlü kullanımından sorumlu olursunuz. Kendi takdirimize bağlı olarak, bu tür bir kullanıcı adının uygunsuz, müstehcen veya başka bir şekilde sakıncalı olduğuna karar verirsek, seçtiğiniz bir kullanıcı adını kaldırma, geri alma veya değiştirme hakkını saklı tutarız.

ÜCRETLER VE ÖDEME

Aşağıdaki ödeme şekillerini kabul ediyoruz:

- Visa
- Mastercard
- American Express
- Troy

Bazı hizmetlerimize erişmek için bir ücret satın almanız veya ödemeniz gerekebilir. Site aracılığıyla yapılan tüm satın alma işlemleri için güncel, eksiksiz ve doğru satın alma ve hesap bilgileri sağlamayı kabul edersiniz. Ayrıca, e-posta adresi, ödeme yöntemi ve ödeme kartı son kullanma tarihi dahil olmak üzere hesap ve ödeme bilgilerini derhal güncellemeyi kabul edersiniz, böylece işlemlerinizi tamamlayabilir ve gerektiğinde sizinle iletişime geçebiliriz. Site aracılığıyla yapılan alışverişler için sizi çevrimiçi bir faturalandırma hesabı aracılığıyla faturalandırırız. Satış vergisi, tarafımızca talep edildiği şekilde satın alma fiyatına eklenecektir. Fiyatları istediğimiz zaman değiştirebiliriz. Tüm ödemeler Türk Lirası (TL) cinsinden yapılacaktır.

Tüm masrafları veya ücretleri satın alımlarınız için geçerli olan fiyatlar üzerinden ödemeyi kabul edersiniz ve satın alma işleminizi gerçekleştirdikten sonra seçtiğiniz ödeme sağlayıcınızdan bu tür tutarlar için ücret almamız için bize yetki verirsiniz.

Zaten ödeme talep etmiş veya almış olsak bile, fiyatlandırmadaki tüm hataları veya hataları düzeltme hakkını saklı tutarız. Ayrıca Site üzerinden verilen herhangi bir siparişi reddetme hakkımız saklıdır.

ÜCRETSİZ DENEME

Siteye kaydolan yeni kullanıcılara 14 günlük ücretsiz deneme sunuyoruz. Ücretsiz denemenin sonunda ücretli bir sürüme yükseltilene kadar hesaptan ücret alınmayacak ve abonelik askıya alınacaktır.

İPTAL

Aşağıda verilen iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçerek üyeliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. İptaliniz, mevcut ödeme süresinin sonunda yürürlüğe girecektir.

Hizmetlerimizden memnun değilseniz, lütfen bize info@sfmyazilim.com adresinden e-posta gönderin veya +903128074226 numaralı telefondan bizi arayın.

YASAKLI FAALİYETLER

Siteyi kullanıma sunduğumuz amaç dışında herhangi bir amaçla Siteye erişemez veya kullanamazsınız. Site, tarafımızca özellikle onaylanan veya onaylananlar dışında herhangi bir ticari girişimle bağlantılı olarak kullanılamaz.

Sitenin bir kullanıcısı olarak şunları yapmamayı kabul edersiniz:

1. Kullanıcıların kullanıcı adlarını ve / veya e-posta adreslerini, istenmeyen e-posta göndermek amacıyla elektronik veya diğer yollarla toplamak veya otomatik yollarla veya sahte iddialarla kullanıcı hesapları oluşturmak dahil olmak üzere, Siteyi izinsiz kullanmak.
2. Sitede alışveriş yapmak için bir satın alma temsilcisi veya satın alma temsilcisi kullanın.
3. Siteye izinsiz çerçeveleme veya bağlantı verme girişiminde bulunmak.
4. Herhangi bir İçeriğin kullanımını veya kopyalanmasını engelleyen veya kısıtlayan veya Sitenin ve / veya içerdiği İçeriğin kullanımına sınırlama getiren özellikler dahil olmak üzere, Sitenin güvenlikle ilgili özelliklerini atlatmak, devre dışı bırakmak veya başka bir şekilde müdahale etmek.
5. Özellikle kullanıcı parolaları gibi hassas hesap bilgilerini öğrenme girişimlerinde bizi ve diğer kullanıcıları kandırmak, dolandırmak veya yanıltmak.
6. Destek hizmetlerimizi uygunsuz şekilde kullanmak veya kötüye kullanım veya suistimal hakkında yanlış raporlar göndermek.
7. Yorum veya mesaj göndermek için komut dosyaları kullanmak veya herhangi bir veri madenciliği, robot veya benzer veri toplama ve çıkarma araçlarını kullanmak gibi sistemin herhangi bir otomatik kullanımında yer almak.
8. Siteye veya Siteye bağlı ağlara veya hizmetlere müdahale etmek, bozmak veya aşırı yük oluşturmak.
9. Başka bir kullanıcıyı veya kişiyi taklit etmeye veya başka bir kullanıcının kullanıcı adını kullanmaya çalışmak.
10. Profilinizi satmak veya başka şekilde aktarmak.
11. Başka bir kişiyi taciz etmek, kötüye kullanmak veya zarar vermek için Siteden elde edilen her türlü bilgiyi kullanmak.
12. Siteyi, bizimle rekabet etme çabasının bir parçası olarak kullanmak veya Siteyi ve / veya İçeriği herhangi bir gelir getirici çaba veya ticari işletme için kullanmak.
13. Siteyi oluşturan veya herhangi bir şekilde Sitenin bir parçasını oluşturan herhangi bir yazılımın şifresini çözmek, kaynak koda dönüştürmek, parçalarına ayırmak veya tersine mühendislik uygulamak.
14. Siteye veya Sitenin herhangi bir bölümüne erişimi engellemek veya kısıtlamak için tasarlanmış Sitenin herhangi bir önlemini atlamaya çalışmak.
15. Sitenin herhangi bir bölümünü size sağlamakla görevli çalışanlarımızdan veya temsilcilerimizden herhangi birini taciz etmek, rahatsız etmek, sindirmek veya tehdit etmek.
16. Herhangi bir İçerikten telif hakkı veya diğer mülkiyet hakları bildirimini silmek.
17. Flash, PHP, HTML, JavaScript veya diğer kodlar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Sitenin yazılımını kopyalamak veya uyarlamak.
18. Virüsleri, Truva atlarını veya herhangi bir tarafın kesintisiz kullanımına müdahale eden aşırı büyük harf kullanımı ve spam (sürekli tekrarlayan metin gönderme) dahil olmak üzere diğer materyalleri yüklemek veya iletmek (veya aktarmaya veya iletmeye çalışmak) ve Siteden yararlanmak veya Sitenin kullanımı, özellikleri, işlevleri, işleyişi veya bakımını değiştirmek, bozmak, değiştirmek veya bunlara müdahale etmek.
19. Pasif veya aktif bilgi toplama veya aktarım mekanizması olarak işlev gören herhangi bir materyali, bunlarla sınırlı olmamak üzere, açık grafik değişim formatları ("gifler"), 1 × 1 piksel, web hataları, tanımlama bilgileri veya diğer benzer cihazlar (bazen "casus yazılım" veya "pasif toplama mekanizmaları" veya "pcms" olarak anılır) yüklemek veya iletmek (veya yüklemeye veya iletmeye çalışmak)
20. Standart arama motoru veya İnternet tarayıcısı kullanımının sonucu olabilenler dışında, Siteye erişen herhangi bir örümcek, robot, hile aracı, kazıyıcı veya çevrimdışı okuyucu dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir otomatik sistemi kullanma, başlatma, geliştirme veya dağıtma veya herhangi bir yetkisiz komut dosyası veya diğer yazılımı kullanma veya başlatma.
21. Bizi ve / veya Siteyi karalamak, lekelemek veya bize başka şekilde zarar vermek.
22. Siteyi geçerli yasa veya yönetmeliklere aykırı bir şekilde kullanmak.

KULLANICI TARAFINDAN OLUŞTURULAN KATKILAR

Site sizi sohbet etmeye, bloglara, mesaj panolarına, çevrimiçi forumlara ve diğer işlevlere katılmaya davet edebilir ve size oluşturma, gönderme, yayınlama, görüntüleme, iletme, gerçekleştirme, yayınlama, dağıtma, veya metin, yazı, video, ses, fotoğraf, grafik, yorum, öneri veya kişisel bilgi veya diğer materyaller dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere bize veya Sitede içerik ve materyal yayınlamak (topluca "Katkılar") Katkılar, Sitenin diğer kullanıcıları tarafından ve üçüncü taraf web siteleri aracılığıyla görüntülenebilir. Bu nedenle, ilettiğiniz herhangi bir Katkı, gizli olmayan ve tescilli olmayan olarak değerlendirilebilir. Herhangi bir Katkı oluşturduğunuzda veya kullanıma sunduğunuzda, bu vesile ile şunları beyan ve garanti edersiniz:

1. Katkılarınızın oluşturulması, dağıtımı, iletimi, halka açık teşhiri veya performansı ve Katkılarınıza erişilmesi, indirilmesi veya kopyalanması, telif hakkı, patent, ticari marka, ticari sır dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere mülkiyet haklarını ihlal etmez ve ihlal etmeyecektir. veya herhangi bir üçüncü tarafın manevi hakları.
2. Katkılarınızı Site tarafından tasarlanan herhangi bir şekilde kullanmak üzere bizi, Siteyi ve Sitenin diğer kullanıcılarını kullanmak ve yetkilendirmek için gerekli lisansların, hakların, izinlerin, izinlerin ve izinlerin yaratıcısı ve sahibisiniz veya bunlara sahipsiniz. ve bu Kullanım Koşulları.
3. Katkılarınızın herhangi bir şekilde dahil edilmesini ve kullanılmasını sağlamak için bu tür tanımlanabilir her bir kişinin adını veya benzerliğini kullanmak için Katkılarınızdaki her bir tanımlanabilir bireysel kişinin yazılı izni, izni ve / veya iznine sahipsiniz. Site ve bu Kullanım Koşulları tarafından.
4. Katkılarınız yanlış, yanlış veya yanıltıcı değildir.
5. Katkılarınız, talep edilmemiş veya yetkisiz reklam, promosyon malzemeleri, piramit şemaları, zincir mektuplar, istenmeyen postalar, toplu postalar veya diğer talep biçimleri değildir.
6. Katkılarınız müstehcen, ahlaksız, şehvetli, pis, şiddet içeren, taciz edici, karalayıcı, iftira niteliğinde veya başka bir şekilde sakıncalı değildir (bizim tarafımızdan belirlendiği üzere).
7. Katkılarınız kimseyle alay etmez, alay etmez, aşağılamaz, korkutmaz veya taciz etmez.
8. Katkılarınız, herhangi bir hükümetin şiddetli bir şekilde devrilmesini savunmaz veya bir başkasına fiziksel zarar vermeyi teşvik etmez veya tehdit etmez.
9. Katkılarınız yürürlükteki herhangi bir yasayı, yönetmeliği veya kuralı ihlal etmez.
10. Katkılarınız herhangi bir üçüncü şahsın gizlilik veya tanıtım haklarını ihlal etmez.
11. Katkılarınız, 18 yaşın altındaki herhangi bir kimseden kişisel bilgi talep eden veya 18 yaşın altındaki kişileri cinsel ya da şiddet içeren bir şekilde istismar eden herhangi bir materyal içermemektedir.
12. Katkılarınız çocuk pornografisine ilişkin yürürlükteki herhangi bir yasayı ihlal etmez veya reşit olmayanların sağlığını veya refahını korumayı amaçlamaz.
13. Katkılarınız ırka, ulusal kökene, cinsiyete, cinsel tercihe veya fiziksel engele bağlı herhangi bir saldırgan yorum içermez.
14. Katkılarınız, bu Kullanım Koşullarının herhangi bir hükmünü veya geçerli herhangi bir yasa veya yönetmeliği başka şekilde ihlal etmez veya bunlara bağlantı vermez.

Yukarıdakilere aykırı olarak Sitenin herhangi bir şekilde kullanılması, bu Kullanım Koşullarını ihlal eder ve diğer şeylerin yanı sıra, Siteyi kullanma haklarınızın feshedilmesine veya askıya alınmasına neden olabilir.

KATKI LİSANSI

Katkılarınızı Sitenin herhangi bir bölümünde yayınlayarak, bize sınırsız, sınırsız, geri alınamaz, kalıcı, münhasır olmayan, devredilebilir, telifsiz, tamamen verme hakkına sahip olduğunuzu beyan ve taahhüt edersiniz. - barındırma, kullanma, kopyalama, çoğaltma, ifşa etme, satma, yeniden satma, yayınlama, yayınlama, yeniden düzenleme, arşivleme, saklama, önbellekleme, herkese açık olarak gösterme, yeniden biçimlendirme, tercüme etme, iletme, alıntı (içinde tamamen veya kısmen) ve bu tür Katkıları (bunlarla sınırlı olmamak üzere, görüntünüz ve sesiniz dahil) herhangi bir amaç için, ticari, reklam veya başka bir amaçla dağıtmak ve bu tür Katkıların türev çalışmalarını hazırlamak veya bunlara dahil etmek, ve hibe ve yukarıdakilerin alt lisanslarını yetkilendirmek. Kullanım ve dağıtım, herhangi bir medya formatında ve herhangi bir medya kanalı aracılığıyla gerçekleşebilir.

Bu lisans, şu anda bilinen veya bundan sonra geliştirilen herhangi bir biçim, ortam veya teknoloji için geçerli olacaktır ve adınızı, şirket adınızı ve franchise adınızı, uygun olduğu şekilde ve ticari markalar, hizmet markaları, ticari adlar, logolar, ve sağladığınız kişisel ve ticari resimler. Katkılarınızdaki tüm manevi haklardan feragat ediyorsunuz ve Katkılarınızda başka türlü manevi hakların ileri sürülmediğini garanti ediyorsunuz.

Katkılarınız üzerinde herhangi bir mülkiyet iddia etmiyoruz. Katkılarınızın tümünün ve tüm fikri mülkiyet haklarının veya Katkılarınızla ilişkili diğer mülkiyet haklarının tam mülkiyetini saklı tutarsınız. Sizin tarafınızdan Sitenin herhangi bir alanında sağlanan Katkılarınızdaki herhangi bir beyan veya beyandan sorumlu değiliz. Siteye yaptığınız Katkılardan yalnızca siz sorumlusunuz ve bizi her türlü sorumluluktan muaf tutacağınızı ve Katkılarınızla ilgili olarak bize karşı herhangi bir yasal işlemden kaçınacağınızı açıkça kabul ediyorsunuz.

Tamamen ve tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, (1) herhangi bir Katkıda düzenleme, düzeltme veya başka bir şekilde değiştirme hakkına sahibiz; (2) Katkıları Sitede daha uygun yerlere yerleştirmek için yeniden kategorize etmek; ve (3) herhangi bir Katkıda önceden haber vermeksizin herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle önceden taramak veya silmek. Katkılarınızı izleme yükümlülüğümüz yok.

TAHKİM

Tarafınızca tarafımıza sağlanan Site ile ilgili her türlü soru, yorum, öneri, fikir, geri bildirim veya diğer bilgilerin ("Gönderimler") gizli olmadığını ve tek mülkiyetimiz olacağını kabul etmektesiniz. Tüm fikri mülkiyet hakları da dahil olmak üzere münhasır haklara sahibiz ve bu Gönderilerin ticari veya başka herhangi bir yasal amaç için, size bildirim veya tazminat olmaksızın sınırsız kullanımı ve yayılması hakkına sahip olacağız. Bu tür Gönderimlerle ilgili tüm manevi haklardan işbu belge ile feragat edersiniz ve bu tür Gönderimlerin sizinle orijinal olduğunu veya bu tür Sunumları sunma hakkına sahip olduğunuzu burada garanti edersiniz. Gönderilerinizdeki herhangi bir mülkiyet hakkının herhangi bir iddia edilen veya fiili ihlali veya kötüye kullanılması için bize karşı herhangi bir başvuru olmayacağını kabul edersiniz.

SİTE YÖNETİMİ

Hakkımızı saklı tutuyoruz, ancak yükümlülüğümüz değil: (1) Siteyi bu Kullanım Koşullarının ihlali açısından izleme; (2) tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, yasayı veya bu Kullanım Koşullarını ihlal eden kişilere karşı, bu tür bir kullanıcıyı kanun uygulayıcı makamlara bildirmek dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, uygun yasal işlemlerde bulunmak; (3) tamamen kendi takdirimize bağlı olarak ve bunlarla sınırlı olmamak üzere, Katkılarınızdan herhangi birini veya herhangi bir bölümünü reddetmek, erişimini kısıtlamak, kullanılabilirliğini sınırlandırmak veya devre dışı bırakmak (teknolojik olarak mümkün olduğu ölçüde); (4) tamamen kendi takdirimize bağlı olarak ve herhangi bir sınırlama olmaksızın, bildirimde bulunmak veya yükümlülük altına girmeksizin, Siteden çıkarmak veya boyutu aşırı olan veya sistemlerimiz için herhangi bir şekilde külfetli olan tüm dosya ve içeriği devre dışı bırakmak; ve (5) Siteyi, haklarımızı ve mülkiyetimizi korumak ve Sitenin düzgün işleyişini kolaylaştırmak için tasarlanmış bir şekilde başka şekilde yönetmek.

GİZLİLİK POLİTİKASI

Veri gizliliği ve güvenliğine önem veriyoruz. Lütfen Gizlilik Politikamızı inceleyin: www.sfmyazilim.com/cookies_policy_tr.html. Siteyi kullanarak, bu Kullanım Koşullarına dahil edilen Gizlilik Politikamıza bağlı kalmayı kabul edersiniz. Lütfen Sitenin Birleşik Krallık'ta barındırıldığını unutmayın. Siteye, Birleşik Krallık'taki geçerli yasalardan farklı olan kişisel veri toplama, kullanma veya ifşayı düzenleyen yasalar veya diğer gereksinimlerle dünyanın herhangi bir başka bölgesinden erişirseniz, Siteyi kullanmaya devam ederek verilerinizi aktarmış olursunuz. Birleşik Krallık'a ve verilerinizin Birleşik Krallık'a aktarılmasını ve burada işlenmesini kabul edersiniz.

TELİF HAKKI İHLALLER

Başkalarının fikri mülkiyet haklarına saygı duyarız. Sitede veya Site aracılığıyla mevcut olan herhangi bir materyalin sahip olduğunuz veya kontrol ettiğiniz herhangi bir telif hakkını ihlal ettiğine inanıyorsanız, lütfen aşağıda verilen iletişim bilgilerini (bir “Bildirim”) kullanarak derhal bize bildirin. Bildiriminizin bir kopyası, Bildirimde belirtilen materyali yayınlayan veya saklayan kişiye gönderilecektir. Bir Bildirimde esaslı yanlış beyanda bulunmanız halinde, geçerli yasalar uyarınca zararlardan sorumlu tutulabileceğinizi lütfen unutmayın. Bu nedenle, Sitede bulunan veya Site tarafından bağlanılan materyalin telif hakkınızı ihlal ettiğinden emin değilseniz, önce bir avukata başvurmayı düşünmelisiniz.

KOŞULLAR VE FESİH

Bu Kullanım Koşulları, Siteyi kullandığınız sürece tam olarak yürürlükte kalacaktır. BU KULLANIM ŞARTLARININ BAŞKA HÜKÜMLERİNİ SINIRLAMAKSIZIN, YALNIZCA KISITLIĞIMIZDA VE BİLDİRİM VEYA SORUMLULUK OLMAKSIZIN, SİTEYE ERİŞİMİ VE SİTEYİ KULLANMAYI (BELİRLİ IP ADRESLERİNİN ENGELLENMESİ DAHİL) HERHANGİ BİR NEDENLE VEYA BU KULLANIM ŞARTLARINDA VEYA UYGULANABİLİR YASA VEYA YÖNETMELİKTE BULUNAN HERHANGİ BİR BEYAN, GARANTİ VEYA TAAHHÜTÜN İHLALİ DAHİL OLMAK ÜZERE HİÇBİR NEDEN OLMAKSIZIN. SİTEDEKİ KULLANIMINIZI VEYA KATILIMINIZI SONLANDIRABİLİR VEYA HESABINIZI VE HERHANGİ BİR ZAMANDA YAYINLADIĞINIZ İÇERİĞİ VEYA BİLGİLERİ YALNIZCA İZİN VERMEMEKTEDİR.

Hesabınızı herhangi bir nedenle sonlandırırsak veya askıya alırsak, üçüncü kişi adına hareket ediyor olsanız bile, kendi adınız, sahte veya ödünç alınmış bir ad veya herhangi bir üçüncü tarafın adı altında yeni bir hesap açmanız ve oluşturmanız yasaktır. Parti. Hesabınızı sonlandırmanın veya askıya almanın yanı sıra, hukuki, cezai ve ihtiyati tedbirler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere uygun yasal işlem yapma hakkımızı saklı tutarız.

DEĞİŞİKLİKLER VE KESİNTİLER

Herhangi bir zamanda veya herhangi bir nedenle, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, önceden haber vermeksizin Sitenin içeriğini değiştirme, değiştirme veya kaldırma hakkını saklı tutarız. Ancak, Sitemizdeki herhangi bir bilgiyi güncelleme yükümlülüğümüz yoktur. Ayrıca, herhangi bir zamanda önceden haber vermeksizin Sitenin tamamını veya bir kısmını değiştirme veya durdurma hakkını saklı tutarız. Sitede yapılacak herhangi bir değişiklik, fiyat değişikliği, askıya alma veya sona ermesinden dolayı size veya herhangi bir üçüncü şahsa karşı sorumlu olmayacağız.

Sitenin her zaman kullanılabilir olacağını garanti edemeyiz. Kesintiler, gecikmeler veya hatalarla sonuçlanan donanım, yazılım veya başka sorunlar yaşayabilir veya Site ile ilgili bakım gerçekleştirmemiz gerekebilir. Siteyi herhangi bir zamanda veya herhangi bir nedenle, size bildirimde bulunmaksızın değiştirme, revize etme, güncelleme, askıya alma, durdurma veya başka şekilde değiştirme hakkını saklı tutarız. Sitenin herhangi bir kapalı kalma süresi veya kesintisi sırasında Siteye erişememeniz veya Siteyi kullanamamanızdan kaynaklanan herhangi bir kayıp, hasar veya rahatsızlıktan hiçbir şekilde sorumlu olmadığımızı kabul edersiniz. Bu Kullanım Koşullarındaki hiçbir şey, Siteyi sürdürmek ve desteklemek veya bunlarla bağlantılı olarak herhangi bir düzeltme, güncelleme veya yayın sunmamızı zorunlu kılacak şekilde yorumlanmayacaktır.

UYGULANACAK HUKUK

Bu Koşullar Türkiye kanunlarına tabi olacak ve bunlara göre tanımlanacaktır. SFM Yazılım Teknolojileri Anonim Şirketi ve siz, bu şartlarla bağlantılı olarak ortaya çıkabilecek herhangi bir anlaşmazlığı çözmek için Türkiye mahkemelerinin münhasır yargı yetkisine sahip olduğunu gayri kabili rücu olarak kabul ediyorsunuz.

TARTIŞMALI KARAR

Gayri Resmi Müzakereler

Bu Kullanım Koşulları ile ilgili herhangi bir anlaşmazlığın, ihtilafın veya iddianın (her biri bir "İhtilaf" ve topluca "Anlaşmazlıklar") sizin veya bizim tarafımızdan (bireysel olarak, bir "Taraf") çözümünü hızlandırmak ve kontrol etmek için € ve toplu olarak, “Taraflar”), Taraflar, tahkimi başlatmadan önce en az otuz (30) gün boyunca herhangi bir Anlaşmazlığı (aşağıda açıkça belirtilen Anlaşmazlıklar hariç) gayri resmi olarak müzakere etmeye ilk teşebbüs etmeyi kabul ederler. Bu tür gayri resmi müzakereler, bir Taraftan diğer Tarafa yazılı bildirimde bulunulması üzerine başlar.

Bağlayıcı Tahkim

Varlığı, geçerliliği veya feshi ile ilgili herhangi bir soru da dahil olmak üzere, bu sözleşmeden kaynaklanan veya bu sözleşmeyle bağlantılı olarak ortaya çıkan herhangi bir anlaşmazlık, Avrupa Tahkim Dairesi (Belçika, Brüksel, Avenue Louise, 146) bu ICAC Kurallarına göre, atıfta bulunmanın bir sonucu olarak bu maddenin bir parçası olarak kabul edilir. Hakem sayısı iki (2) olacaktır. Tahkim yeri veya yasal yeri Ankara, Türkiye olacaktır. Tahkim yargılamasında kullanılacak dil Türkçe olacaktır. Sözleşmenin tabi olduğu hukuk Türkiye'nin maddi hukukudur.

Kısıtlamalar

Taraflar, herhangi bir tahkimin bireysel olarak Taraflar arasındaki Anlaşmazlık ile sınırlı olacağını kabul ederler. Yasaların izin verdiği ölçüde, (a) hiçbir tahkim başka herhangi bir işlemle birleştirilmeyecektir; (b) herhangi bir İhtilafın toplu dava temelinde tahkime götürülmesi veya grup davası prosedürlerinden yararlanma hakkı veya yetkisi yoktur; ve (c) herhangi bir İhtilafın kamuoyu veya başka herhangi bir kişi adına sözde bir temsil sıfatıyla getirilmesi için hiçbir hak veya yetki yoktur.

Gayri Resmi Müzakere ve Tahkim İstisnaları

Taraflar, aşağıdaki İhtilafların gayri resmi müzakereler ve bağlayıcı tahkim ile ilgili yukarıdaki hükümlere tabi olmadığını kabul eder: (a) bir Tarafın fikri mülkiyet haklarının herhangi birinin uygulanması veya korunması veya geçerliliğiyle ilgili herhangi bir Anlaşmazlık; (b) hırsızlık, korsanlık, mahremiyet ihlali veya yetkisiz kullanım iddiaları ile ilgili veya bunlardan kaynaklanan herhangi bir Anlaşmazlık; ve (c) herhangi bir ihtiyati tedbir talebi. Bu hükmün yasa dışı veya uygulanamaz olduğu tespit edilirse, o zaman Taraflardan hiçbiri, bu hükmün yasadışı veya uygulanamaz olduğu tespit edilen kısmına giren herhangi bir Anlaşmazlığı tahkim etmeyi seçmeyecektir ve bu İhtilaf, belirtilen mahkemelerdeki yetkili bir mahkeme tarafından karara bağlanacaktır. yukarıdaki yargı yetkisine sahiptir ve Taraflar, bu mahkemenin kişisel yargı yetkisine tabi olmayı kabul ederler.

DÜZELTMELER

Sitede, açıklamalar, fiyatlandırma, kullanılabilirlik ve çeşitli diğer bilgiler dahil olmak üzere yazım hataları, yanlışlıklar veya eksiklikler içeren bilgiler olabilir. Önceden bildirimde bulunmaksızın herhangi bir zamanda herhangi bir hatayı, yanlışlığı veya ihmalleri düzeltme ve Sitedeki bilgileri değiştirme veya güncelleme hakkımızı saklı tutarız.

SORUMLULUK REDDİ

SİTE OLDUĞU GİBİ VE MEVCUT ŞEKİLDE SAĞLANMIŞTIR. SİTEYİ VE HİZMETLERİMİZİ KULLANMANIZIN RİSKİNİN TAMAMEN SİZE AİT OLDUĞUNU KABUL EDERSİNİZ. YASALARIN İZİN VERDİĞİ EN GENİŞ ÖLÇÜDE, SİTE İLE İLGİLİ AÇIK VEYA ZIMNİ TÜM GARANTİLERİ VE SINIRLAMA OLMAKSIZIN, SATILABİLİRLİK VE BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK ZIMNİ GARANTİLER DAHİL OLMAK ÜZERE KULLANIMINIZI REDDEDİYORUZ. SİTENİN İÇERİĞİNİN DOĞRULUĞU VEYA TAMAMIYLA İLGİLİ HİÇBİR GARANTİ VEYA BEYAN VEYA SİTEYE BAĞLI HERHANGİ BİR WEB SİTESİNİN İÇERİĞİ KONUSUNDA HİÇBİR GARANTİ YA DA BEYAN VERMEMEKTEYİZ VE HERHANGİ BİR (1) HATA, HATA VEYA YANLIŞLIKLARDAN HİÇBİR SORUMLULUK VEYA SORUMLULUK KABUL ETMEYECEĞİZ. MATERYALLER, (2) SİTEYE ERİŞİMİNİZ VE SİTEYİ KULLANMANIZDAN KAYNAKLANAN HERHANGİ BİR ŞEKİLDE KİŞİSEL YARALANMA VEYA MÜLKİYET HASARI, (3) GÜVENLİ SUNUCULARIMIZA VE / VEYA HERHANGİ BİR VE TÜM KİŞİSEL BİLGİLERİMİZE YETKİSİZ ERİŞİM VEYA KULLANIM VE / VEYA BUNLARDA SAKLANAN FİNANSAL BİLGİLER, (4) SİTEYE VEYA SİTEDEN İLETİMİN KESİNTİSİ VEYA DURDURULMASI, (5) HERHANGİ BİR HATALAR, VİRÜSLER, TROJAN ATLARI VEYA SİTEYE VEYA HERHANGİ BİR ÜÇÜNCÜ TARAF TARAFINDAN SİTEDE AKTARILABİLECEK BENZERLER / VEYA (6) HERHANGİ BİR İÇERİK VE MATERYALLERDEKİ HERHANGİ BİR HATA VEYA EKSİKLİK VEYA SİTE ÜZERİNDEN YAYINLANAN, AKTARILAN VEYA BAŞKA BİR ŞEKİLDE KULLANILABİLEN HERHANGİ BİR İÇERİĞİN KULLANILMASINDAN KAYNAKLANAN HERHANGİ BİR KAYIP VEYA ZARAR. SİTE ARACILIĞIYLA ÜÇÜNCÜ TARAF TARAFINDAN REKLAM VEREN VEYA SUNULAN HERHANGİ BİR ÜRÜN VEYA HİZMET İÇİN, HERHANGİ BİR WEB SİTESİ VEYA HERHANGİ BİR WEB SİTESİ VEYA MOBİL UYGULAMAYA VEYA HERHANGİ BİR BANNER VEYA WEB SİTESİNDE OLMAYAN HİÇBİR REKLAMDA KULLANILAN HİÇBİR ÜRÜN VEYA HİZMET İÇİN GARANTİ VERMİYOR, ONAYLAMIYORUZ, GARANTİ VERMİYOR VEYA SORUMLULUK KABUL ETMİYORUZ. SİZ VE ÜRÜN VEYA HİZMETLERİN ÜÇÜNCÜ TARAF SAĞLAYICILARI ARASINDAKİ HERHANGİ BİR İŞLEMİN İZLENMESİNDEN YA DA HERHANGİ BİR ŞEKİLDE SORUMLU OLUN. HERHANGİ BİR ORTA VEYA HERHANGİ BİR ORTAMDA BİR ÜRÜN VEYA HİZMET SATIN ALMA DURUMUNDA GİBİ, EN İYİ KARAR VE UYGULAMA DİKKATİNİZİ UYGUN YERLERDE KULLANMALISINIZ.

YÜKÜMLÜLÜK SINIRLAMALARI

BİZ VEYA YÖNETİCİLERİMİZ, ÇALIŞANLARIMIZ VEYA TEMSİLCİLERİMİZ HİÇBİR DURUMDA SİZE VEYA HERHANGİ BİR ÜÇÜNCÜ TARAFA KARŞI, KAR KAYBI, GELİR KAYBI, KAYBI DAHİL, DOĞRUDAN, DOLAYLI, DOLAYLI, ÖRNEK, ARIZİ, ÖZEL VEYA CEZAİ ZARARLARDAN SORUMLU OLMAYACAKTIR. VEYA SİTEYİ KULLANMANIZDAN KAYNAKLANAN DİĞER HASARLAR, BU TÜR HASARLARIN OLASILIĞI HAKKINDA TAVSİYE EDİLMİŞ OLSA BİLE. BURADA BULUNAN AKSİ HİÇBİR ŞEYE BAKMAKSIZIN, HERHANGİ BİR NEDENLE VE EYLEM ŞEKLİNDEN bağımsız olarak SİZE KARŞI SORUMLULUĞUMUZ HER ZAMAN, ALTI (6) AY BOYUNCA ÖDENEN MİKTAR İLE SINIRLI OLACAKTIR. HERHANGİ BİR EYLEM NEDENİNİN ORTAYA ÇIKAN DÖNEMİ. BAZI ABD DEVLET YASALARI VE ULUSLARARASI KANUNLAR ZIMNİ GARANTİLERLE İLGİLİ SINIRLAMALARA VEYA BELİRLİ HASARLARIN HARİÇ TUTULMASINA VEYA SINIRLANDIRILMASINA İZİN VERMEZ. BU YASALAR SİZİN İÇİN GEÇERLİSE, YUKARIDAKİ SORUMLULUK REDDİ VEYA SINIRLAMALARIN BAZILARI VEYA TÜMÜ SİZİN İÇİN GEÇERLİ OLMAYABİLİR VE İLAVE HAKLARINIZ OLABİLİR.

TAZMİNAT

Makul avukatlar da dahil olmak üzere her türlü kayıp, hasar, yükümlülük, iddia veya talebe karşı yan kuruluşlarımız, bağlı kuruluşlarımız ve ilgili tüm görevlilerimiz, temsilcilerimiz, ortaklarımız ve çalışanlarımız dahil olmak üzere bizi savunmayı, tazmin etmeyi ve zararsız tutmayı kabul ediyorsunuz. Aşağıdakilerden kaynaklanan veya bunlardan kaynaklanan herhangi bir üçüncü şahıs tarafından yapılan € ™ ücretler ve harcamalar: (1) Katkılarınız; (2) Sitenin kullanımı; (3) bu Kullanım Koşullarının ihlali; (4) bu Kullanım Koşullarında belirtilen beyan ve garantilerinizin herhangi bir ihlali; (5) fikri mülkiyet hakları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere üçüncü bir tarafın haklarını ihlal etmeniz; veya (6) Site aracılığıyla bağlandığınız Sitenin diğer herhangi bir kullanıcısına karşı herhangi bir açık zararlı eylem. Yukarıdakilere bakılmaksızın, bizi tazmin etmeniz gereken herhangi bir konunun münhasır savunmasını ve kontrolünü üstlenme hakkını, masrafları size ait olmak üzere saklı tutuyoruz ve bu tür iddiaları savunmamız için masrafları size ait olmak üzere işbirliği yapmayı kabul ediyorsunuz. Farkına vardıktan sonra bu tazminata tabi olan bu tür iddia, eylem veya işlemleri size bildirmek için makul çabayı göstereceğiz.

KULLANICI BİLGİSİ

Sitenin performansını yönetmek amacıyla Siteye aktardığınız belirli verileri ve Siteyi kullanımınızla ilgili verileri saklayacağız. Düzenli olarak rutin veri yedeklemeleri gerçekleştirmemize rağmen, ilettiğiniz veya Siteyi kullanarak gerçekleştirdiğiniz herhangi bir faaliyetle ilgili tüm verilerden yalnızca siz sorumlusunuz. Bu tür verilerin kaybolması veya bozulması için size karşı hiçbir yükümlülüğümüz olmayacağını kabul edersiniz ve bu tür verilerin herhangi bir şekilde kaybedilmesi veya bozulmasından kaynaklanan bize karşı herhangi bir dava hakkından burada feragat edersiniz.

ELEKTRONİK İLETİŞİM, İŞLEMLER VE İMZALAR

Siteyi ziyaret etmek, bize e-posta göndermek ve çevrimiçi formları doldurmak elektronik iletişimi oluşturur. Elektronik iletişim almayı kabul edersiniz ve size elektronik olarak, e-posta yoluyla ve Sitede sağladığımız tüm sözleşmelerin, bildirimlerin, açıklamaların ve diğer iletişimlerin, bu tür iletişimin yazılı olmasına ilişkin herhangi bir yasal gerekliliği karşıladığını kabul edersiniz. ELEKTRONİK İMZALARIN, SÖZLEŞMELERİN, SİPARİŞLERİN VE DİĞER KAYITLARIN KULLANILMASINI VE BİZİM TARAFINDAN YA DA SİTE ARACILIĞIYLA BAŞLATILAN VEYA TAMAMLANAN İŞLEMLERİN BİLDİRİMLERİNİN, POLİTİKALARIN VE KAYITLARININ ELEKTRONİK TESLİMATINI KABUL EDERSİNİZ. Elektronik olmayan kayıtların orijinal imzasını veya teslimini veya saklanmasını gerektiren herhangi bir yasa, yönetmelik, kural, yönetmelik veya diğer yasalar kapsamındaki herhangi bir hak veya gereklilikten veya herhangi bir yolla ödeme veya kredi verilmesinden feragat edersiniz. elektronik araçlardan daha fazla.

ÇEŞİTLİ

Bu Kullanım Koşulları ve Sitede veya Siteyle ilgili olarak tarafımızca yayınlanan tüm politikalar veya çalışma kuralları, sizinle aramızdaki tüm anlaşmayı ve anlayışı oluşturur. Bu Kullanım Koşullarının herhangi bir hakkını veya hükmünü uygulamamamız veya uygulamamamız, söz konusu hak veya hükümden feragat edildiği anlamına gelmeyecektir. Bu Kullanım Koşulları, yasaların izin verdiği en geniş kapsamda işlemektedir. Hak ve yükümlülüklerimizin herhangi birini veya tamamını herhangi bir zamanda başkalarına devredebiliriz. Makul kontrolümüz dışındaki herhangi bir nedenden kaynaklanan herhangi bir kayıp, hasar, gecikme veya eylemsizlikten sorumlu veya yükümlü olmayacağız. Bu Kullanım Koşullarının herhangi bir hükmünün veya bir hükmünün bir kısmının yasa dışı, geçersiz veya uygulanamaz olduğu belirlenirse, bu hükmün veya hükmün bir kısmının bu Kullanım Koşullarından ayrılabilir olduğu kabul edilir ve kalanların geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemez. hükümler. Bu Kullanım Koşullarının veya Sitenin kullanımının bir sonucu olarak sizinle aramızda hiçbir ortak girişim, ortaklık, istihdam veya temsilcilik ilişkisi oluşmamaktadır. Bu Kullanım Koşullarının, bunları hazırlamış olmanız nedeniyle bize karşı yorumlanmayacağını kabul edersiniz. İşbu Kullanım Koşullarının elektronik biçimine dayalı olarak sahip olabileceğiniz tüm savunmalardan ve bu Kullanım Koşullarını yürütmek için taraflarca imzalanmamış olmasından işbu belge ile feragat edersiniz.

BİZE ULAŞIN

Site ile ilgili bir şikayeti çözmek veya Sitenin kullanımıyla ilgili daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin:

SFM Yazilim Teknolojileri Anonim Şirketi
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Blv. No: 280 G/ 1260 Cankaya
Ankara, Ankara 06510
Turkey
Phone: +905356509209
Fax: +905356509209
info@sfmyazilim.com

Bize Ulaşın

Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Blv. No: 280 G/1260 Çankaya/Ankara, Türkiye